Práca v automotive - NOVÉ

Ak hľadáte prácu v automobilovom priemysle, na www.ajobs.eu sa ľahko zorientujete. Či ste brigádnik, absolvent, pracovník so skúsenosťou v automobilovom priemysle alebo vrcholový manažér, máte istotu, že váš životopis je na správnom mieste.

Do popredia dávame dve nové pracovné pozície a to Inšpektor kvality a Inžinier kvality s aktívnym NJ:

https://www.ajobs.sk/praca/jaguar-land-rover-slovakia/289-inspektor-kvality.html

https://www.ajobs.sk/praca/jaguar-land-rover-slovakia/289-inspektor-kvality.html

Na druhej strane, www.ajobs.eu je ideálny portál pre tých, čo hľadajú odborníkov a skúsených pracovníkov v sektore automotive. Portál vo viacerých jazykových mutáciách prináša kvalitné a preverené ponuky a životopisy z európskeho pracovného trhu, ku ktorým postupne pribudnú zamestnanci a zamestnávatelia z celého sveta.

V sekcii Advisor ponúka Ajobs.eu praktické informácie o migrácii na európskom pracovnom trhu.

Interaktivitu novovzniknutého pracovného portálu zaručuje Poradňa, kde experti odpovedajú na otázky týkajúce sa pracovno-právnych vzťahov. Poradia, ako postupovať s nevyužitou dovolenkou, či sa oplatí dať výpoveď dohodou, ale riešia aj otázku, či možno zarábať viac bez toho, aby vám pribudli pracovné povinnosti. Stačí sa spýtať.

Komplexná podpora pre pracovný trh na poli automobilového priemyslu v podobe portálu Ajobs.eu prichádza v pravý čas. „Vždy som bola prekvapená, že také dominantné odvetvie, akým je pre Európu automobilový priemysel, nemá vytvorenú platformu pre lepšiu mobilitu zamestnancov. Chceme ponúknuť priestor tým, čo sa chcú zamestnať, ale aj zamestnávateľom, ktorí hľadajú do svojich firiem odborníkov, vysvetľuje Zuzana Kvočeková z portálu Ajobs.eu a dodáva: „Veríme, že náš portál pomôže opätovne rozhýbať trh práce“.

 

Spať